Tomáš Verner
Tomáš Verner je mistr Evropy v krasobruslení. Nyní se věnuje moderování a komentování. Je pohotový, všestranný a vždy perfektně připravený.
Tomáš Verner
 • Téma
  Moderování
 • Řekli o Tomášovi
  "Vernerovu výřečnost a jazykovou vybavenost využil organizační výbor ME 2017, a tak majitel kompletní sady medailí z ME zpovídal vítěze všech kategorií přímo v hale, natáčel rozhovory pro Facebook šampionátu a volné jízdy žen měl spolukomentoval i pro Českou televizi."
  Michal OSOBA, SPORT.CZ

  "Svým přístupem ke světu dokazuje, že mu léta tvrdých tréninků nepřinesla jen bruslařské umění, ale také zodpovědnost a osobnostní růst."
  Michaela LEJSKOVÁ, Magazín Best Of
 • Úspěchy
  Zlato na ME 2007
  Stříbro na ME 2008
  Bronz na ME 2011
  Trojnásobný účastník olympijských her
  Desetinásobný mistr republiky
Mám zájem o vystoupení
Sedmkrát upadneš, osmkrát vstaň.
Biografie
Tomáš Verner je někdejší český krasobruslař. Nyní se věnuje moderování a komentování. Je pohotový, všestranný a vždy perfektně připravený.

V roce 2017 se úspěšně angažoval při organizaci mistrovství Evropy v krasobruslení v Ostravě. Komentoval přímé přenosy, moderoval doprovodný program, vedl oficiální i neformální rozhovory se sportovci. Tomáš spolupracuje i s Českým olympijským výborem a je tváří populárních Škoda Olympijských jízd.

Největším sportovním úspěchem Tomáše Vernera je zisk zlaté medaile na Mistrovství Evropy v krasobruslení 2008 v Záhřebu, čímž navázal na předchozí stříbrný úspěch z Varšavy.

Startoval na Zimních olympijských hrách 2006 (18. místo), 2010 (19. místo) a 2014 (11. místo), po svém závodě na ZOH v Soči ukončil v únoru 2014 sportovní kariéru. Nyní startuje na exhibicích.

JAZYKY: AngličtinaČeštinaNěmčinaRuština