Kristýna Hoidarová Kolocová
Kristýna je vicemistryně Evropy v plážovém volejbale, pětinásobná mistryně republiky, úspěšná olympionička i mistryně Evropy do 23 let. Tématem jejích vystoupení je dosahování úspěchu, důležitost komunikace v týmu i to, jak se odrazit ode dna. Můžete s ní také absolvovat společný trénink či zápas.
Kristýna Hoidarová Kolocová
 • Téma
  Motivace
  Víra v sebe
 • Zážitek
  Společný trénink
  Společný zápas
 • Řekli o Kristýně
  „Kristýna pro můj tým manažerů a obchodníků realizovala přednášku v rámci představování nové strategie segmentu. Cílem bylo ukázat na reálných situacích ze sportu, že mnoho zdánlivě složitých úkolů lze zvládnout. Že změna je něco, co patří k životu a že o změně by se mělo přemýšlet v období, kdy je člověk nebo tým na vrcholu, nikoli na dně. Ukázalo se, že motivace a odolnost sportovce je uplatnitelná i v jiných oblastech, například businessu. Kristýna svým vyprávěním, zaujetím a skvělou komunikací nadchla a namotivovala můj tým k dalším výkonům a zvládnutí nových překážek a výzev.“
  MARTIN SAMEK, SME segment v ČEZ Prodej
 • Úspěchy
  Vicemistryně Evropy 2017
  Mistryně Evropy do 23 let
  5. místo na LOH v Londýně
  Pětinásobná mistryně republiky
Mám zájem o vystoupení
Abych mohla být výbornou hráčkou, musím být skvělou spoluhráčkou.
Biografie
Kristýna je úspěšná reprezentantka v plážovém volejbale. Tématem jejích vystoupení je dosahování úspěchu, ale i to, jak se odrazit ode dna. V minulosti přednášela například pro společnosti firmy ČEZ, ČSOB, Hager Electro nebo Microsoft.

V roce 2015 zvládla nečekaný rozpad týmu Kiki a Maki, o pár měsíců později operaci ramene a teď je s novou spoluhráčkou Michalou Kvapilovou opět na vrcholu. Tvrdí, že základem úspěšného týmu (nejen beachvolejbalového) je efektivní komunikace, kvalitní zpětná vazba a leadership.

Volejbalu se věnuje již 20 let. Profesionální plážovou volejbalistkou je od roku 2008. Na olympijských hrách v Londýně 2012 skončila na 5. místě. Na OH do Ria de Janeira o čtyři roky později odjela jako spolukomentátorka a expertka České televize. Nově vzniklý tým Kolocová - Kvapilová na Hrách totiž nemohl startovat. Vzhledem k tomu, kdy vznikl, nestihl odehrát 12 společných turnajů a splnit tak základní kritérium kvalifikace. Této zkušenosti si Kristýna nesmírně cení, považuje to za druhý splněný sen. Před tím, než se z ní stala profesionální hráčka plážového volejbalu, vždy snila o kariéře novinářky, moderátorky či komentátorky.


JAZYKY: AngličtinaČeština