David Svoboda
David věří, že moderní pětiboj je ideální průpravou, jak uspět v životě i businessu. V srpnu 2012 se v Londýně stal olympijským vítězem. Celkový součet 5 928 bodů byl zároveň novým olympijským rekordem. Má dlouholeté zkušenosti s vystupováním na veřejnosti. Můžete s ním také zažít společný firemní závod či trénink.
David Svoboda
 • Téma
  Cílevědomost
  Posouvání hranic
  Vytrvalost
 • Zážitek
  Závod v moderním pětiboji, společný trénink v jednotlivých disciplínách
 • Řekli o Davidovi
  „David je sportovcem, co se učí z vlastních chyb a spoléhá na svou největší zbraň: Všestrannost.“
  FRANTIŠEK PRACHAŘ, iSport.cz

  „Zlatý olympionik z Londýna David Svoboda je přímo reklamou na slušnost. Najít kolem něj nějaký skandál bylo pro bulvární média asi tak stejně nemožné, jako najít jedlé houby v pražské Stromovce. A právě tím je zajímavý.“
  Sport.cz
 • Úspěchy
  Olympijský vítěz (2012)
  Mistr světa (2009)
  Mistr Evropy (2010)
  Šestinásobný mistr republiky
Mám zájem o vystoupení
K úspěchu vede všestrannost.
Biografie
David je přesvědčen, že základem úspěchu je vytrvalost, odhodlanost a všestrannost. Moderní pětiboj je proto podle něj skvělou průpravou jak uspět ve sportu i byznyse.

David je historicky nejúspěšnější reprezentant ČR v moderním pětiboji. Je držitelem už 16 medailí z ME, MS a OH a několika světových a olympijských rekordů. V národním týmu mužů je od roku 2004. V srpnu 2012 se v Londýně stal olympijským vítězem. Celkový součet 5 928 bodů byl zároveň novým olympijským rekordem.

Pochází z dvojčat, jeho bratr Tomáš je český sportovec-triatlonista, který reprezentoval Českou republiku na Evropských hrách v Baku v roce 2015.

David Svoboda má dlouholeté zkušenosti s vystupováním na veřejnosti. Můžete s ním také zažít závod v moderním pětiboji či společný trénink v jednotlivých disciplínách.

JAZYKY: Čeština