Andrea Hlaváčková
Andrea Hlaváčková je olympijská medailistka a jedna z nejlepších deblových hráček planety. Věří v dobro a věnuje se dobročinným aktivitám. Je perfekcionistka, pro kterou je samotná cesta cílem. Můžete s ní také absolvovat tenisový trénink.
Andrea Hlaváčková
 • Téma
  Důraz na detail
  Úspěch a štěstí
  Charita a dobročinnost
 • Zážitek
  Společný tenisový trénink
 • Řekli o Andy
  „Sympatická, mladá, krásná, cílevědomá a šťastná, taková je ve stručnosti tenistka z Plzně Andrea Hlaváčková.“
  QAP.CZ
 • Úspěchy
  Čtyřhra a smíšená čtyřhra:
  Stříbrná olympijská medailistka (Londýn 2012)
  Vítězka French Open (2011)
  Vítězka US Open (2013, 2x)
  Finalistka Wimbledonu (2012)
  Finalistka Australian Open (2016, 2017)
  Finalistka Turnaje mistryň (2012)
Mám zájem o vystoupení
Cesta je cíl.
Biografie
Andrea „Andy“ Hlaváčková je olympijská medailistka. Patří mezi nejlepší deblové hráčky planety. Během své kariéry dokázala zvítězit na 20 turnajích WTA ve čtyřhře, v rámci okruhu ITF pak vyhrála sedm titulů ve dvouhře a 19 ve čtyřhře.

Věří v dobro a věnuje se dobročinným aktivitám. Je perfekcionistka. Samotná cesta je pro ni cíl. Můžete s ní také absolvovat tenisový trénink.

Od pěti let se začala naplno věnovat tenisu a na profesionální ženský tenisový okruh WTA vstoupila v roce 2004. V roce 2003 se stala poslední oficiální mistryní světa juniorů ve čtyřhře.

Ve čtyřhře vyhrála French Open (2011) a US Open (2013 - 2x) a probojovala se do finále Australian Open (2016, 2017) a Wimbledonu (2012). V roce 2012 získala stříbro na olympiádě v Londýně, společně s Lucií Hradeckou. Byla členkou vítězného Fed Cupového týmu (2012, 2014).

Její otec je vrchním sládkem Plzeňského pivovaru. Vedle tenisu ve věnuje i charitativní činnosti úspěch mají její aukce vybavení, jejichž výtěžek pak poskytuje potřebným. Je aktivní i v České olympijské nadaci.

JAZYKY: AngličtinaČeština